E-post: post@folkorg.no
Telefon: 22 00 56 22

Postadresse og besøksadresse: 
FolkOrg
Møllergata 39
0179 Oslo

Organisasjons nr: 959390940
Kontonr: 1600.20.36375

Styreleiar: Hilde Reitan
Dagleg leiar: Aslak Brimi

Aslak Brimi er ny dagleg leiar i FolkOrg!

Aslak Brimi

Dagleg leiar i FolkOrg 
E-post: aslak@folkorg.no
tlf: 909 69 383 
 

Jorun Hagen, tilsett i FolkOrg

Jorun Hagen

Kontormedarbeidar
E-post: jorun@folkorg.no
Tlf. 22 00 56 22
Mobil: 958 70 079

 

 

Audun Stokke Hole, tilsett i FolkOrg

Audun Stokke Hole

Redaktør Folkemusikk & Folkemusikk.no
E-post: audun@folkemusikk.no
Telefon: 458 51 898

Liv Annette Nygjerdet, tilsett i FolkOrg

Liv Annette Nygjerdet

Kommunikasjonsrådgjevar
E-post: livannette@folkorg.no
Telefon: 934 19 382

Solfrid N. Gjeldokk

Solfrid Nestegard Gjeldokk

Rådgjevar
Lokallag, arrangørar, rekruttering
E-post: solfrid@folkorg.no
Telefon: 415 52 655
Sina Myhr, tilsett i FolkOrg

Sina Myhr

Rådgjevar
Kappleik og festival
E-post: sina@folkorg.no
Telefon: 954 42 592

Ann Helen Erichsen, tilsett i FolkOrg

Ann Helen Erichsen

Rådgjevar
Yrkesutøvarar og prosjektleiar for Folkelarm
E-post: annhelen@folkorg.no
Telefon: 957 73 200

Live Visdal, tilsett i FolkOrg

Live Visdal

Prosjekt- og kommunikasjonsmedarbeidar
E-post: live@folkorg.no
Telefon: 974 15 515